Back

IKTA gimė iš noro tobulėti kartu. Įkūrusi Kūno Terapijos Kliniką, supratau, jog tai – vienas geriausių sprendimų mano gyvenime. Nes padėti žmonėms sveikti ir telkti bendraminčius geram tikslui man yra didelis džiaugsmas ir duota gyvenimo dovana. Tikiu, jog augindama save, auginu ir kitą ir kad viskas prasideda nuo savęs. Daug metų, besimokydama, vis bandžiau suprasti, į ką yra orientuoti vieni, ar kiti mokymai – jie skirti mano asmeniniam, ar profesiniam tobulėjimui? Šiandien aš to daugiau nedalinu. Viskas, ko mokausi dėl kitų,- mokausi ir dėl savęs, ir atvirkščiai. Šiandieną suprantu, jog terapinės metodikos neatsiejamos nuo asmeninės brandos, taip pat kaip bet kurios metodikos veiksmingumas priklauso nuo santykio kokybės: ar sugebėsime suprasti, pamatyti, išgirsti, pajusti vienas kitą. Tai – bet kurios terapijos esmė, ir visai nesvarbu, ar tai terapeuto/kliento, mokytojo/mokinio, mamos/vaiko, vyro/žmonos santykis. Šiandieną aš suprantu, kad pats gyvenimas man yra mokykla, tik nebe ta, kur privalau, o ta, kurią priimu su dėkingumu.

Mano mielas drauge, kviečiu mokytis kartu. Mokytis apie žmogaus organizmo daugiafunkciškumą ir vientisumą, apie psichikos galią kūnui ir kūno įtaką psichikai, apie tai, kaip žmogus yra neatskirtas nuo žmogaus, nuo visos aplinkos. Kviečiu mokytis visus, kurie nori tobulėti savo profesijoje ir savo pagrindinėja užduotyje – būti žmogumi. IKTA siūlo įvairias integratyvios (apjungiančios) terapijos mokymų programas, realizuojamas tiek užsienio, tiek Lietuvos lektorių. Mokymai orientuoti ne į ligą, o į žmogų. Per visus mokymus mus lydi supratimas, kad žmogus yra vientisas, integralus, nedalomas.

Labai tikiu integratyvios terapijos galia, nes jos naudą matau kasdien, jau 15 metų. Tad su džiaugsmu sakau: akademija startavo 2019ais metais su didele mokymų programa – tai biodinaminės kūno psichoterapijos ir Osteopatijos studijos. Tarptautinę patirtį turintys aukčiausio lygio lektoriai atvyksta iš Vokietijos, Olandijos, Norvegijos ir kitų šalių.

Dėkoju, kad apsilankėte IKTA puslapyje. Tobulėkime kartu!

KTK ir IKTA įkūrėja Rasa Skrabutėnas
Rasa Skrabutėnas (Medium)

Terapija prasideda, kai atsiranda santykis.