Back

Osteopatijos seminaras

This event has expired

1.DALIS – 5 dienų mokymai

Craniosakralinė terapija yra Osteopatijos dalis ir vienas iš dr. Johno E. Upledgerio (diplomuoto osteopato, sertifikuoto manipuliacinės osteopatinės medicinos specialisto) sukurtų manualinės terapijos metodų, skirtų įvertinti ir gydyti craniosakralinę sistemą – jungiamuosius audinius, supančius galvos ir nugaros smegenis, taip pat šią sistemą veikiančius fascinius ir energetinius veiksnius, apimančius tiek somatinius, tiek emocinius komponentus.
Pagrindinę programą sudaro craniosakralinės terapijos kursai (1 – 6 lygiai), anatomijos kursas ir žinių patikrinimas.

CRANIOSAKRALINĖ TERAPIJA 1as lygis

TURINYS

Šis kursas supažindins Jus su veiksminga, dr. Johno Upledgerio parengta „10-ies žingsnių programa“. Daugiausia dėmesio bus skiriama craniosakralinei sistemai. Kurso metu susipažinsite su craniosakraline terapija ir įgysite puikius bendrosios osteopatijos pagrindus. Suprasite, kas yra craniosakralinė sistema ir kaip gydyti jos sutrikimus. Tai unikali galimybė praplėsti praplėsti savo terapines, teorines ir praktines žinias. Po šių kursų, jau po 1 lygio, kiekvienas dalyvis gebės šią galingą praktiką taikyti savo pacientams.
 • Mokysitės craniosakralinės sistemos struktūros pagrindų ir jos gydymo technikos.
 • Analizuosite craniosakralinės sistemos anatomiją, fiziologiją ir galimą jų ryšį su liga, skausmu ir funkcijų sutrikimais.
 • Ugdysite ir tobulinsite gebėjimą lengvais prisilietimais palpuodami pacientą apčiuopti ir nustatyti kūno judesį varžančias priežastis, ypač atkreipdami dėmesį į kaukolės, kryžkaulio sritį ir craniosakralinio ritmo svarbą.
 • Sužinosite, ką J. E. Upledgerio aprašytame kontekste reiškia sąvokos „sujungimas“ ir „ryšys“.
 • Išmoksite manualinių, fascialinių atsipalaidavimo technikų, skirtų įvertinti ir gydyti fizinį skausmą ir funkcijų sutrikimus.
 • Mokysitės praktiškai taikyti J. E. Upledgerio „10-ies žingsnių programą“, skirtą sisteminiam craniosakralinės sistemos gydymui.
Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys.

APIE LEKTORIŲ

Davy Schneider: kineziterapeutas, alternatyvus gydytojas (UID sertifikuotas CST, OGD sertifikuotas osteopatijos srityje), Geštalto instruktorius, sisteminio proceso palaikymo specialistas ir chiropraktikas. Kilęs iš Indijos ir užaugęs Vokietijoje, būdamas 14 metų jis pradėjo intuityviai gydyti savo šeimą, todėl vėliau kelias į kineziterapiją jam buvo akivaizdus. 2002 m. jis pirmą kartą susisiekė su CST mokydamasis iš mokytojo, kuris jį taip įkvėpė, jog jau tais pačiais metais jis išklausė pirmuosius kursus. Bėgant metams Davy papildė savo darbą CST ir osteopatija, mokydamasis geštalto trenerio ir sisteminio proceso palaikymo. „Gydymas visada susideda iš logikos, patirties ir instinktų!“ Institute vykstantys osteopatiniai mokymai skatina terapeutus šiuos tris aspektus unikaliai ir šiltai įkomponuoti į savo individualų darbą. Davy yra instituto komandos dalis nuo 2008 m., o nuo 2022ųjų metų, – naujasis instituto vadovas. Gyvena Kiolne ir turi savo osteopatijos kliniką. Laisvalaikiu Davy nuo 2007 metų padeda vaikų namams savo pirmuose namuose Bangalore (Indija), siekdamas sukurti galimybes tiems, kuriems jų labiausiai trūksta.
Seminaras vyks anglų kalba, su vertimu į lietuvių kalbą. Visi seminaro dalyviai gaus metodinę seminaro medžiagą (anglų kalba).
Mokymų kaina: 775 EUR.
Avansas: 200 EUR.

Registracija

vieta Jums bus rezervuota tik pervedus 200EUR avansinę sumą. Jei pageidaujate, – avansiniam mokėjimui išrašysime išankstinę sąskaitą faktūrą. Pilna seminaro suma turi būti sumokėta prieš seminarą, vėliausiai iki 2022.10.01d. Rekvizitai pavedimui: UAB Augantys Ąžuolai,

LT58 7044 0600 0805 8493, paskirtis “Upledger Osteaopatija 1a dalis”. Pavedimo kopiją atsiųskite e-mailu, info@ikta.lt

Atšaukimas

atšaukti savo dalyvavimą galite ne vėliau kaip 2 savaites prieš mokymus. Atšaukus vėliau nei 2 savaites avansas negrąžinamas.
Labai lauksime Jūsų!

Kviečiame registruotis į 1 Osteopatijos seminarą. Pagal J. Upledger Kraniosakralinę sistemą. Jau nuo 2022 spalio 12-16d.

  Renginys

  Pradžia

  9:00

  2022-10-12

  Pabaiga

  17:00

  2022-10-16

  Vieta

  Vilnius

  Event Participants