Back

Įvadinis seminaras I

This event has expired

Įvadinis seminaras yra būtina sąlyga, kad galėtumėte pradėti biodinaminės kūno psichoterapijos(BKP) mokymus. Tai tam tikra prasme yra “stojamasis egzaminas”, padėsiantis asmeniškai vienam su kitu susipažinti, giliau suvokti tolesnių studijų esmę, bei užtikrinti sudaromos grupės harmoningą funkcionavimą. Tai nėra turimų žinių patikra. Tai daugiau kaip trumpa bandomoji iškyla su valtimi, prieš ilgą kelionę kartu viename laive.

Įvadinis BKP kursas, apie ką jis?

Jums bus paaiškinti teorijos pagrindai, bei mūsų darbo tikslai ir metodai. Jau įvadiniame seminare porose, arba grupėse Jūs realiai išmėginsite šią metodiką per įvairias praktines užduotis.

Ši asmeninė dalyvių patirtis siejama su teorijos mokymosi turiniu, tam kad įvado pabaigoje dalyviai turėtų gilesnį suvokimą apie biodinaminę kūno psichoterapiją.

 • Įvadinio seminaro trukmė – 15 val.
 • Seminaro kaina 190 eur.
 • Seminaras vyks nuostabios gamtos apsuptyje, arba Sapiegos parke (https://vilniustechpark.com ), arba labai jaukioje Valakampiuose, Rupert patalpose ( rupert.lt ). Tikslią vietą paskelbsime kartu su renginio data.
 • Seminaras vyks anglų kalba, su lietuvišku vertimu.

Registracija įvadiniui seminarui:  vyksta asmenine žinute į mūsų facebook puslapį arba el.paštu info@ikta.lt

Išankstinė registracija į BKP įvadinį seminarą

  Renginys

  Ivadinį seminarą ves ponia Trude Egle

  Apie Trude: gimė 1964 m. Ėhingene prie Dunojaus, Vokietijoje.

  Hageno neakivaizdinis universitetas, pedagogikos mokslų BA, kūno terapeutė, taiči instruktorė, ma cun kuen pakraipa

  Trude-Egle

  Biodinaminės kūno psichoterapijos® išsilavinimas E. S. B. P. E., EMDR ugdomojo vadovavimo kursai. Nuo 2006 iki 2016 metų dirbo psichiatriniame centre Pietų Viurtemberge. Kvalifikacijos kursai: sensory awareness, Feldenkrais, focussing, Ciuricho resursų modelis (ZRM), motyvuojantis interviu pagal Miller ir Rollnick ir kt. Lanko prenatalinio ir perinatalinio laikotarpio psichologijos (pagal Franz Renggli) kursus pas dr. Ines Oberscheid ir Sabine Habermann.

  Pradžia

  9:00

  2021-08-28

  Pabaiga

  17:00

  2021-08-29

  Vieta

  Vilnius

  Event Participants