Back
User Avatar

Davy Schneider

Vokietijos Upledgerio instituto (vok. Upledger Institut Deutschland) vadovas.

Alternatyvus gydytojas (UID sertifikuotas CST, OGD sertifikuotas osteopatijos srityje), Geštalto instruktorius, chiropraktikas, sertifikuotas kaklo stuburo ir atlaso terapeutas, kineziterapeutas.

Davy kilęs iš Indijos, užaugęs Vokietijoje. Būdamas 14 metų jis pradėjo intuityviai gydyti savo šeimą, todėl vėliau kelias į terapijos pasaulį jam buvo akivaizdus.

2002 m. jis pirmą kartą susidūrė su kraniosakraline terapija. Pirmasis mokytojas jam padarė tokią didelę įtaką, kad tais pačiais metais jis išklausė visą CST kursą. Bėgant metams jis papildė savo darbą ir osteopatija, mokėsi geštalto trenerio ir sisteminio proceso palaikymo srityse.

Davio lozungas, - „Gydymas visada susideda iš logikos, patirties ir instinktų!“ . Mokydamas kitus jis skatina šiuos tris aspektus paversti savais, - bet autentiškai ir individualizuotai.

Davy yra mokytojų komandos dalis nuo 2008 m., gyvena Kiolne, dirba savo praktikoje ir yra Vokietijos Upledger instituto vadovas ir savininkas.

Nuo 2007 metų Davy kuriuoja vaikų namus Bangalore (Indija), iš kurių ir buvo pats įvaikintas Vokiečių šeimos. Jo noras yra kurti galimybes žmonėms, kurie gyvenime turi mažiau šansų.