Back
User Avatar

Rene Assink

Gimęs 1958 m., vedęs, 3 vaikų tėvas, Olandų kilmės klinikinės chemijos analitikas ir fizioterapeutas (MT, Cyriax), alternatyviosios medicinos specialistas (CST kursai ir mokytojų rengimas Upledger Institute Inc. Palm Beach Gardens, osteopatija RSK Nyderlanduose, JWAO Belgijoje, College Sutherland, CMC, taip pat MRT pagal Claude Steiner).

Nyderlanduose baigęs klinikinės chemijos analitiko studijas, Renė paklausė savo širdies ir ėmėsi kiteziterapijos studijų Utrechte. Tuo pačiu jis pradėjo domėtis osteopatija ir susidūrė su John Upledger metodika. Tai paskatino Rene užsirašyti į kursus tiesiogiai pas jį.

Džono idėjos ir procedūros, susijusios su kūnu ir siela, padarė tikrą perversmą Rene supratime. Ypač didelę įtaką jam padarė energetinių cistų išlaisvinimas, kurį Džonas atliko uždėdamas rankas and jo paties kūno. Kartu su patirta ramybe ir sąmoningumu, tai iš esmės pakeitė Rene požiūrį į fizioterapiją ir osteopatiją.

"Prieš daug laiko savo praktikoje gydžiau jauną tenisininką, kuriam po trauminio sportinio nelaimingo atsitikimo buvo sužalotas kaklas. Nuo nelaimingo atsitikimo berniukas sunkiai vaikščiojo ir labai nesusikaupė. Gydymo metu man kilo beprotiška mintis išpainioti esančią energetinę cistą naudojant teniso kamuoliuką. Po vieno gydymo pacientas buvo be simptomų ir antro gydymo jam jau nebeprireikė! Suvokiau, kad holistinis požiūris, tikslumas, minimalus jėgos panaudojimas ir galimybė veikti kūrybiškai daro šį darbą tokį vertingą."

Renė atvyko į Vokietiją 1986 m. po viešnagės užsienyje, Izraelyje, ir nuo to laiko gyvena Liubeke. Jis yra kineziterapijos grupinės praktikos ir bendros holistinės klinikos partneris. Rene buvo vienas pirmųjų šios srities mokytojų ir kartu su su savo geriausiu draugu Gert Groot Landeweer 1999 įkūrė ir iki 2021 vadovavo Vokietijos Upledger Institutui, bei OGD(Osteopathie Gesellschaft Deutschland). Visada atviras pasauliui, Rene sėkmingai atstovauja šioms organizacijoms, ir puoselėja tarptautiniu ryšius dėstydamas osteopatines koncepcijas visame pasaulyje.

0 Courses
0 Students