Back
Egle Pan

Eglė Pankaitė

R.S. holistinio masažo meistrė, kineziterapeutė
“Man CST yra apie holistinę, labai subtilią, tačiau giliai ir galingai veikiančią techniką, kuri paskatina, sukuria palankias sąlygas mūsų kūne vykstantiems savigydos procesams. Visuomet intuityviai jausdavau, kad užtenka labai subtilaus poveikio kūnui tam, kad jame įvyktų dideli pokyčiai. Tuo CST atliepė mano pojūtį visiškai.
Taikau šią metodiką nuolat. Ir visą protokolą ir kaip atskiras technikas interguojant jas, tai tikrai paprasta ir lengva, kai moki! 🙂 Rezultatai, be abejonės, džiugina ir mane ir klientus!
Noriu šitą pabrėžti ir dėkoju už mokymų kokybę, jų struktūrą. Būtent tuo jie labai skiriasi nuo kitų mokymų. Tai pirmieji mokymai, kuriuose nesijaučiau pavargusi. Tą lemia optimali mokymų struktūra, kur labai efektyviai paskirstytas teorijos,  praktikos ir pertraukų laikas. Nėra skubėjimo ir informacijos pertekliaus. Tas lėtas mokymasis tiesiog vientisas pažinimo malonumas!
Nuoširdžiai rekomenduoju kolegoms!
Ypatingai didelę reikšmę man turėjo per mokymus nuolat mokytojo Davy Schneider kartojamas sakinys: “trust your sensations”. Tai leido galutinai patikėti tuo, jau seniai mano juntamu, ryšiu tarp dviejų gyvų būtybių, kurios subtiliai veda viena kitą sveikimo, gijimo keliu.”