Back
Sandra

Sandra Garškienė

Kineziterapeutė

CST – tai pūga, kuri užklupo mane pirmąją mokymų dieną ir iki šiol nepaleidžia.💨

Minčių sukūriai: jaučiu-nejaučiu, vyksta-nevyksta, juda-nejuda, veikia-neveikia, gerai-blogai, tinka-netinka ir t.t. mane nuolat mėto į šonus… Bet smalsumas, stiprus jausmas, kad tai kažkas gilaus ir esminio, mane veda pirmyn.🤍

Kasdien taikydama CST metodus, jaučiuosi kaip vaikas, kuris lupa adventinio kalendoriaus langelį ir tikisi siurprizo. Iš naujo mokausi jausti save, pasitikėti pojūčiais, įsiklausyti į klientą, stebėti ir priimti jo kūne vykstančius procesus, duoti laiko organizmui padaryti savo darbą. Vidinis džiugesys ir klientų atsiliepimai įkvepia tęsti šiuos mokymus💜 Tad nekantriai laukiu CST 2dalies, kada atvažiuos Kalėdų senis Davy🎅 ir švęsiu profesines Šv.Kalėdas!🌲

Milda

Milda Šiupšinskienė

Kineziterapeutė

“Kraniosakralinės terapijos mokymai pagal Upledger: jaučiuosi su šia terapija nuėjusi tam tikrą patirties kelio atkarpėlę, tad sunku viską sudėti į kelis teiginius.

Osteopatijos norėjau mokytis dar seniau nei kineziterapijos, ir, sužinojusi apie šią galimybę, apsisprendžiau greitai. Vis dėlto, absoliučiai nežinojau kas ta kraniosakralinė terapija. Teorines žinias atnaujinome ir pagilinome apie kaukolės kaulus, smegenų dangalus ir jų prisitvirtinimo prie kaulų vietas, skyrėme dėmesio diafragmoms. Tačiau daugiausiai laiko, dėmesio ir dėstytojų pagalbos gavome taikydami technikas. Visų pirma – lavinant pajautimą ir antra – pasitikėjimą juo. Be pasitikėjimo pojūčiais nėra ir kraniosakralinės terapijos. Džiaugiuosi, kad šiam, praktiniam, aspektui skiriamas toks didelis dėmesys. Gavome atsakymus į pačius įvairiausius mums kylančius klausimus iš didelę patirtį turinčių terapeutų-mokytojų.

Kraniosakralinė terapija pabaigus 3 KST mokymų lygius mano darbe prigijo ir kaip atskira terapija, ir integravosi jos atskiros technikos dirbant su griaučių raumenų sistemos sutrikimų turinčiais pacientais. Manau, kad kiekvienam iš mūsų ji yra kaip maistas kūnui – lėtas maistas. Nes ši terapija suteikia žmogaus kūnui ir psichikai jausmą, kad į jį kažkas įsiklauso, pajuntamas buvimo suprastu būvis. Tam nereikia žodžių, tik judesių. To pasekmė – atsipalaidavimas, įtampos paleidimas, simptomų ir net jų priežasčių savaiminis išnykimas.

Netikėta, tačiau per šiuos turtingus mokymais metus jaučiu, kad pasikeitė ir mano charakterio aspektai. Kažkas atkrito, kažkas iškilo į sąmonės šviesą ir joje sudegė, atsivėrė erdvė priimti daugiau laimės, gerovės ir džiaugsmo.”

Vilius

Vilius Montvidas

Kineziterapeutas
Kraniosakralinė terapija: šių mokymų metu augau visomis prasmėmis – kaip specialistas, kolega, žmogus, draugas, mokinys ir net mokytojas. Augimas dažniausia nebūna labai malonus procesas – reikia palikti savo senus įsitikinimus, pripažinti, kad kartais klysti ir daug ko nežinai.
Visata mane į kraniosakralinės kelionę įmetė absoliučiai nepasiruošus, nesusipažinus, tačiau pačiu laiku. Pamenu tuomet išgyvenau vieną stipresnių savo specialybinių krizių – kadienybė darbe nejaudino, nesugebėjau įžvelgti perspektyvų, vienu žodžiu – neįdomu. Į mokymus užsiregitravau ir atėjau neturėdamas žalio supratimo su kuo turėsiu reikalų, paprasčiausia pasitikėjau savo dėstytojos renginio pasidalinimu facebooke.
Pirmo lygio, pirmas pusdienis, mano mintys – kas toks? Ritmas? Nebejuokink… Kaip čia tuos pinigus susigrąžint?
Na, o tada prasidėjo vidinė kova – kaip priimti tai, ko nesupranti. Pirmas lygis man atnešė begalę neatsakytų klausimų, bet tuo pačiu metu supratau, kiek maksimaliai mechniškas aš esu savo darbe, kiek daug man trūksta jausmo – tiek emociniu, tiek sensoriniu lygmeniu. Kiek daug esu nepažinęs ir, kaip smagu tai patirti. Koks dažnai susikaustęs būnu viduje, ir kaip greitai nuteisiu aplinkinius. Pažintis su kraniosakraline terapija man primena „still pointą“ mano specialybėje, jei reiktų labiau suprantamo pavyzdžio – jaučiuosi lyg padaręs persėdimą ilgoje kelionėje iš vieno traukinio į kitą. Reikėjo prabusti, apsižvalgyti, kokie žmonės mane supa, kur daiktus savo pasidėjau, tada palūkuriuoti kurį laiką stotelėj ir su nauju jauduliu lipti į kitą traukinį, kelionės tikslas tas pats, bet kažkas tikrai pasikeitę, o svarbiausia padaryta pauzė.
Kraniosakralinė dabar yra mano kasdieninis darbo įrankis. Po pirmo lygio sunkai supratau, ką aš darau ir ar teisingai darau, bet mokytojo Gert žodžiai buvo visada šalia „ Don‘t think, just do it“ ir aš dariau, kuo dažniau, kuo ilgiau, kuo kruopščiau. Tada atvyko mokytojas Davy ir dar labiau atnešė pasitikėjimo ir tikėjimo. Labai laukiu susitikti su visais vėl ir vėl, labai laukiu gauti atsakymus į klausimus, dar labiau laukiu kol kils nauji klausimai.
Egle Pan

Eglė Pankaitė

R.S. holistinio masažo meistrė, kineziterapeutė
“Man CST yra apie holistinę, labai subtilią, tačiau giliai ir galingai veikiančią techniką, kuri paskatina, sukuria palankias sąlygas mūsų kūne vykstantiems savigydos procesams. Visuomet intuityviai jausdavau, kad užtenka labai subtilaus poveikio kūnui tam, kad jame įvyktų dideli pokyčiai. Tuo CST atliepė mano pojūtį visiškai.
Taikau šią metodiką nuolat. Ir visą protokolą ir kaip atskiras technikas interguojant jas, tai tikrai paprasta ir lengva, kai moki! 🙂 Rezultatai, be abejonės, džiugina ir mane ir klientus!
Noriu šitą pabrėžti ir dėkoju už mokymų kokybę, jų struktūrą. Būtent tuo jie labai skiriasi nuo kitų mokymų. Tai pirmieji mokymai, kuriuose nesijaučiau pavargusi. Tą lemia optimali mokymų struktūra, kur labai efektyviai paskirstytas teorijos,  praktikos ir pertraukų laikas. Nėra skubėjimo ir informacijos pertekliaus. Tas lėtas mokymasis tiesiog vientisas pažinimo malonumas!
Nuoširdžiai rekomenduoju kolegoms!
Ypatingai didelę reikšmę man turėjo per mokymus nuolat mokytojo Davy Schneider kartojamas sakinys: “trust your sensations”. Tai leido galutinai patikėti tuo, jau seniai mano juntamu, ryšiu tarp dviejų gyvų būtybių, kurios subtiliai veda viena kitą sveikimo, gijimo keliu.”
Ingrida S

Ingrida Sviderskienė

Teisininkė, mediatorė, geštalto psichoterapijos praktikė

“Pirmiausia man šios studijos yra apie savęs pažinimą per kūno prisilietimą, per sielų susitikimą. Čia vyksta dialogas be žodžių, bet su daug jausmų. Tai procesas, kuomet subtiliai , su meile, kiekvienas savo tempu, neriame gilyn link savo esmės. To neįmanoma nusakyti, tačiau biodinaminėje kūno psichoterapijoje tai galima patirti.”

Vejune

Dr. Vėjūnė Domanskaitė Gota

Psichologė, kūno ir judesio terapeutė

BKP studijos man yra švelni, stipri, jautri, saugi ir labai kūniška kelionė į vidines gelmes. Tai – kaip nerti į gelmes, leistis būti paliestai vyksmo… Tai – paleisti ląstelių lygmeny, kai net kūno struktūra kinta, kai išties jauti prisilietimą, pilnai giliai kvėpuoji ir laisvai judi… Šioje kelionėje mus saugiai, drąsinančiai, gerbiant bei liudijant kiekvieno asmeninį tempą ir procesą, lydi nuostabiai žmogiški bei gyvasties kupini BKP mokytojai. Jaučiuosi giliai paliesta ir dėkinga keliaudama link gyvos savęs ir susitikdama nuogame tikrume kitą…

7ecba642-3613-4ed1-be7d-4bb6c530af36

Giedrė Mateikienė

Psichoterapeutė

“Man BKP studijos yra: apie pagarbą žmogaus individualiai prigimčiai ir jo buvimui šiame pasaulyje. Apie be galo jautrų ir subtilų buvimą šalia, padedant žmogui atrasti vidinių jėgų sau padėti. Tai tarsi mokymasis, pirštų galiukais prisilietus prie ką tik iškritusio sniego, pajausti kiekvienos snaigės, tirpstančios nuo pirštų šilumos, grožį.”